top of page

CGI Animasyonlar ile
Hedef Kitlenizi Etkileyin!

CGI animasyonlar potansiyel satışları %35 oranında arttırır.

CGI Animasyon

Ürün, mimari ve endüstriyel projeleriniz için en yüksek kalitede CGI animasyon hizmetleri sunuyoruz. İleri teknoloji ve yaratıcı uzmanlıkla, projelerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz. Mimari projelerinizde tasarımlarınızı, ürün tanıtımlarınızda fonksiyon ve estetik özellikleri, endüstriyel projelerde ise karmaşık sistemleri etkili bir şekilde sergiliyoruz. Yaratıcı ekibimiz, en güncel teknolojileri kullanarak projelerinize değer katıyor. Pixel Fabrikası ile hayalinizdeki görsel deneyimi gerçeğe dönüştürün.

Image by Ethan Robertson

Ürün

CGI

Image by Ethan Robertson
Elektrik Santralinin Havadan Görünümü

Mimari

CGI

Elektrik Santralinin Havadan Görünümü
Geleceğin Mühendisliği

Edüstriyel

CGI

Geleceğin Mühendisliği

CGI Animasyon Hizmetlerimiz

Pixel Fabrikası, çeşitli sektörlerde ihtiyaçlarınıza yönelik kapsamlı CGI animasyon çözümleri sunar:

  • Ürün Animasyonları: Ürünlerinizi detaylı ve dinamik CGI animasyonlarla tanıtarak, potansiyel müşterilerin ilgisini çekin.

  • Mimari Animasyonlar: Mimari projelerinizi gerçekçi CGI animasyonlarla canlandırarak, müşterilere etkileyici bir önizleme sunun.

  • Endüstriyel Animasyonlar: Endüstriyel süreçleri ve ekipmanları anlaşılır ve etkileyici CGI animasyonlarla görselleştirin.

İleri teknoloji ve yaratıcı yeteneklerimizle, projelerinizi görsel olarak etkileyici bir şekilde hayata geçiriyoruz. Her bir detayı özenle işleyerek, müşterilerinizin hayal gücünü aşan animasyonlar sunuyoruz.

Image by Adem AY

Neden Pixel Fabrikası?

Pixel Fabrikası olarak, her bir projeye özel olarak tasarlanmış CGI animasyon çözümleri sunuyoruz. Deneyimli ekip üyelerimiz ve ileri teknolojiyle donatılmış stüdyomuzla, projelerinizi en yüksek kalitede tamamlıyoruz.

Projelerinizi daha fazla etkileşim ve dikkat çekme potansiyeli taşıyan CGI animasyonlarla hayata geçirmek için Pixel Fabrikası'yla iletişime geçin. Detaylı bilgi ve teklif almak için bizimle hemen iletişime geçin.

Sale Branding

Hayallerinizi CGI Animasyonlarıyla Gerçeğe Dönüştürün!

Pixel Fabrikası olarak, ürün, mimari ve endüstriyel sektörlerde öncü CGI animasyon hizmetleri sunuyoruz. İleri teknolojiyle üretilmiş olan CGI animasyonlarımızla, projelerinizi hayal ettiğiniz gibi gerçeğe dönüştürüyoruz. Her aşamada detaylı işbirliği yaparak, projelerinizi en yüksek kalitede tamamlıyor ve müşterilerinizi etkileyici görsellerle buluşturuyoruz.

Ücretsiz Teklif Al!

Sıkça Sorulan Sorular

Hangi Yazılımları Kullanıyorsunuz?

3D iş akışında blender 3d yazılımını kullanmaktayız. D iş akışında blender 3d yazılımını kullanmaktayız. Post prodüsyon bölümünde After effects, Premiere, Photoshop gibi pek çok farklı yazılım kullanmaktayız.

Bir Projenin Hazırlanması Ne Kadar Sürer?

Teslim süresi projenin karmaşıklığına değişkenlik gösterir ve teslim süresi genelde 5 gün ile 30 gün arasında sürmektedir.

Standart Bir Fiyatlandırma Var mı?

Standat bir fiyatlandırmamız bulunmamakta. Proje fiyatını harcanan iş zamanı belirlemektedir. Proje gereksinimlerini tespit edildikten sonrs projeye özel fiyat teklifi hazırlanmakta.

Kaç Adet Revize Hakkım Olacak?

Tüm projelerimizde genel tasarımı değiştirmeyecek nitelikte 3 adet ücretsiz revize opsiyonu sunuyoruz.

Hazır 3D Modelim Var İşe Yarar Mı?

Mevcut 3D model proje gereksinimlerini karşılayacak durumda ve bizlerin kullanabileceği formatta ise elbette ileteceğiniz 3D modeli kullanabiliriz.

Sınırlı Bütçe İle Proje Hazırlanır Mı?

İçerik üretim kalitemizi korumaya büyük önem veriyoruz. İçerik kalitesi korunarak bütçe iyileştirmesi yapılabilecek konular var ise müşteriyi bu konuda bilgilendiriyoruz.

Markalar Neden Bizi Seçiyor?

Uzmanlık

Alanında deneyimli ve yetenekli bir ekiple çalışmanın avantajını yaşayın.

Kalite

Yüksek kaliteli ve detaylı 3D çözümlerle projelerinizi bir üst seviyeye taşıyın.

Teknoloji

En son teknoloji ve yazılımları kullanarak, projelerinizi en güncel ve etkileyici şekilde sunuyoruz.

bottom of page