top of page
Beyaz Gradyan

Mimari CGI

Yaratıcı CGI animasyon çözümleri Pixel Fabrikasında.

Gerçek Video Üzerine 3D Animasyon ile Mimari Tasarımlarınızı Canlandırın

Günümüzde mimarlar ve tasarımcılar, projelerini potansiyel müşterilere ve paydaşlara sunmak için geleneksel sunum yöntemlerinin ötesine geçmenin yollarını arıyorlar. Pixel Fabrikası olarak, bu ihtiyacı karşılamak için gerçek video çekimleri üzerine eklediğimiz 3D animasyonlar ile mimari tasarımlarınızı etkileyici ve sürükleyici bir şekilde sunmanıza yardımcı oluyoruz.

Teknik İnceleme ve Estetik Görselleştirme

3D animasyonlar, binaların ve iç mekanların teknik özelliklerini ve estetik detaylarını gerçek video görüntüleriyle birleştirerek, izleyicilere tasarımların her köşesini ve ayrıntısını keşfetme imkanı sunar. Bu sayede, karmaşık mimari çözümleri bile kolayca anlaşılır hale gelir ve tasarımların işlevselliği ve estetiği net bir şekilde ortaya konur.

Her Projeye Özel Yaklaşım

Her mimari proje kendine özgüdür ve Pixel Fabrikası olarak biz de her projeye özel bir yaklaşım benimsiyoruz. Tasarımcılarınızla yakın iş birliği içinde çalışarak, tasarımlarınızın ruhunu yansıtan ve projenizin hikayesini en iyi şekilde anlatan 3D animasyonlar üretiyoruz.

Farklılık ve Yaratıcılık

3D animasyonlar, tasarımlarınıza geleneksel sunum yöntemleriyle elde edilemeyen bir özgünlük ve yaratıcılık katmanı ekler. Gerçekçi görseller ve etkileyici animasyonlar ile izleyicileri tasarımlarınıza hayran bırakabilir ve projeniz için heyecan yaratabilirsiniz.

Detaylı Bilgi ve İletişim

Mimari tasarımlarınızı 3D animasyonlar ile canlandırmak ve görsel sunumlarınızı geliştirmek için bizimle iletişime geçin. Pixel Fabrikası olarak, size özel çözümler üreterek projelerinizin başarısına katkıda bulunmaya hazırız.

Diğer CGI Kategorileri

Image by Ethan Robertson

Ürün CGI

Ürün 3d tasarımları gerçek hayat ile birleştiriyor, etkileyici animasyonlar hazırlıyoruz.

Geleceğin Mühendisliği

Endüstriyel CGI

Endüstriyel 3d tasarımları gerçek hayat ile birleştiriyor, etkileyici animasyonlar hazırlıyoruz.

Ücretsiz Teklif Al!

Güzel Villa

Mimari CGI

Pixel Fabrikası, mimarların ve tasarımcıların projelerini potansiyel müşterilere ve paydaşlara sunmak için 3D animasyonlar ve gerçek video çekimlerini birleştiren yenilikçi bir çözüm sunmaktadır. Bu sayede, binaların ve iç mekanların teknik özellikleri ve estetik detayları etkileyici ve sürükleyici bir şekilde sunulabilir. Pixel Fabrikası, her projeye özel bir yaklaşım benimseyerek tasarımların ruhunu yansıtan ve projenin hikayesini en iyi şekilde anlatan 3D animasyonlar üretmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Hangi Yazılımları Kullanıyorsunuz?

3D iş akışında blender 3d yazılımını kullanmaktayız. D iş akışında blender 3d yazılımını kullanmaktayız. Post prodüsyon bölümünde After effects, Premiere, Photoshop gibi pek çok farklı yazılım kullanmaktayız.

Bir Projenin Hazırlanması Ne Kadar Sürer?

Teslim süresi projenin karmaşıklığına değişkenlik gösterir ve teslim süresi genelde 5 gün ile 30 gün arasında sürmektedir.

Standart Bir Fiyatlandırma Var mı?

Standat bir fiyatlandırmamız bulunmamakta. Proje fiyatını harcanan iş zamanı belirlemektedir. Proje gereksinimlerini tespit edildikten sonrs projeye özel fiyat teklifi hazırlanmakta.

Kaç Adet Revize Hakkım Olacak?

Tüm projelerimizde genel tasarımı değiştirmeyecek nitelikte 3 adet ücretsiz revize opsiyonu sunuyoruz.

Hazır 3D Modelim Var İşe Yarar Mı?

Mevcut 3D model proje gereksinimlerini karşılayacak durumda ve bizlerin kullanabileceği formatta ise elbette ileteceğiniz 3D modeli kullanabiliriz.

Sınırlı Bütçe İle Proje Hazırlanır Mı?

İçerik üretim kalitemizi korumaya büyük önem veriyoruz. İçerik kalitesi korunarak bütçe iyileştirmesi yapılabilecek konular var ise müşteriyi bu konuda bilgilendiriyoruz.

Markalar Neden Bizi Seçiyor?

Uzmanlık

Alanında deneyimli ve yetenekli bir ekiple çalışmanın avantajını yaşayın.

Kalite

Yüksek kaliteli ve detaylı 3D çözümlerle projelerinizi bir üst seviyeye taşıyın.

Teknoloji

En son teknoloji ve yazılımları kullanarak, projelerinizi en güncel ve etkileyici şekilde sunuyoruz.

bottom of page